Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus 1971

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -71.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00