Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus 1971
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -71.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på lerret
50x61
Vurdering