Abrahamsen, Emil(1875-1964)
Utsikt mot Gansfjorden
Olje på lerret
60x75
Signert nede t.h.: Emil Abrahamsen
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Udsigt mod Gansfjord.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 13 500