Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Abrahamsen, Emil (1875-1964)
Utsikt mot Gansfjorden

Olje på lerret
60x75
Signert nede t.h.: Emil Abrahamsen

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Udsigt mod Gansfjord.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 13 500