Winge, Sigurd(1909-1970)
Studie fra sildefisket III 1938
Olje på plate
75x61
Signert og datert nede t.h.: Winge 38
Påtegnet med tittel og datert på lapp på baksiden av platen, samt påtegnet: 23.
Kunstnernes Hus, Oslo 1938, kat.nr. 140.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 12 000