Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Aulie, Reidar (1904-1977)
Fra København

Olje på plate
38x46
Signert nede t. v.: Aulie

Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 17 000