Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Havneby

Olje på lerret
63x100
Signert nede t. v.: Aulie

Vurdering
NOK 35 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 25 000