Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Påske

Olje på plate
46x38
Signert nede t. v.: EHJ.

Påtegnet med tittel, datert 1966 og signert på baksiden.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000