Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Olje på lerret
45x52
Signert nede t. h.: EHJ.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
45x52
Signert nede t. h.: EHJ.
Vurdering