Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)

Olje på lerret
45x52
Signert nede t. h.: EHJ.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000