Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Hougaard, Henning
Rev ser på stokkand som lander

Olje på lerret
45x65
Signert nede t.v.: Henning Hougaard

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering