Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Hougaard, Henning
Hare i vinterlandskap

Olje på lerret
38x46
Signert nede t.v.: Henning Hougaard

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering