Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinner i interiør 1978

Akvarell, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 78

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000