Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Møte

Olje på lerret
33x41
Signert nede t.h.: Ulf V. Jensen

Påtegnet med tittel og datert 1979-80 på baksiden av lerretet, samt påtegnet: Voks.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering