Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Botnen, Trond (1937-2019)
Landskap VII 1993

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t. v.: TB -93

Påtegnet med tittel på baksiden. Datert og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000