Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Stixrud, Christoffer (1900-1968)
Fra Akerselven

Olje på plate
27x35
Signert nede t.v.: Chr. Stixrud

Påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: Akerselven 1957.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000