Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Lund, Henrik (1879-1935)
Kystby

Olje på plate
46x56
Signert oppe t.h.: Henrik Lund

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 20 000