Dahl, Hans(1849-1937)
Fjordlandskap, aften
Olje på lerret
52x81
Signert nede t.v.: Hans Dahl. Berlin.
Vurdering
NOK 40 000–50 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
52x81
Vurdering
NOK 40 000–50 000