Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Fjordlandskap, aften

Olje på lerret
52x81
Signert nede t.v.: Hans Dahl. Berlin.

Vurdering
NOK 40 000–50 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 35 000