Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Dahl, Hans (1849-1937)
Fjordlandskap, aften

Olje på lerret
52x81
Signert nede t.v.: Hans Dahl. Berlin.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 40 000–50 000

Tilslag NOK 35 000