Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Oselver på strand

Olje på lerret
29x42
Signert nede t.h.: Hans - Dahl

Båtens navn: Alden.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 18 000