Dahl, Hans(1849-1937)
Oselver på strand
Olje på lerret
29x42
Signert nede t.h.: Hans - Dahl
Båtens navn: Alden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
29x42
Båtens navn: Alden.
Vurdering