Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
66x73
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917 Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.

Nummerert nede t.v.:34

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 155 000