Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917
Fargelitografi
66x73
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917 Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.
Nummerert nede t.v.:34
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 155 000