Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Sommerlandskap fra Fevik 1889

Olje på lerret
44x81
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 89.

Påtegnet på baksiden på blindrammen: "Fevik".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00