Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Strømme, Olav (1909-1978)
Fra Venezia 1960

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t. h.: O. Strømme 60.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering