Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Fra Venezia 1960

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t. h.: O. Strømme 60.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000