Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Sitje, Joronn (1897-1982)
Mann som leser på veranda, Afrika 1929

Olje på lerret
62x87
Signert og datert nede t.h.: Joronn Sitje. - 29

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000