Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Deberitz, Per (1880-1945)
Kystlandskap 1929

Olje på lerret
52x63
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 1929

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til Randi! 10/3 -35.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering