Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Askevold, Anders (1834-1900)
Studie av stein, rosenbusk og markblomster 1856

Olje på papir, oppklebet på plate
33x29
Signert og datert nede t.h.: 13de aug 56. A Askevold.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000