Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Dahl, Hans Andreas (1881-1919)
Landskap med to kvinner, Balestrand

Olje på lerret
44x32
Signert nede t.h.: Hans Andreas Dahl.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Motiv fra Sognefjorden (Balestrand) (Esefjorden).

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000