Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Askevold, Anders (1834-1900)
Kyr ved vanningsstedet

Olje på lerret
35x61
Usignert

Påtegnet på baksiden på lerretet: Dette maleri er malet af Askevold, da det af mig er delt fra et andet sign. A Askevold. Kristiania 1922 Gerhard Gotads. Malerikonservator.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 40 000