Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Ender, Axel (1853-1920)
Kvinne i bunad med sigd

Olje på lerret
87x56
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering