Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Ender, Axel(1853-1920)
Kvinne i bunad med sigd

Olje på lerret
87x56
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00