Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Fiskergutt

Olje på lerret
72x62
Signert nede t.h.: C. Krohg

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 320 000

Fiskergutter i oljehyrer er del av den motivkrets som inngår i Christian Krohgs sjøbilder.