Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Lund, Bjarne (1896-1931)
Parklandskap med hus

Olje på lerret
64x80
Signert nede t.h.: Bjarne Lund

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering