Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Lund, Bjarne(1896-1931)
Parklandskap med hus

Olje på lerret
64x80
Signert nede t.h.: Bjarne Lund

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00