Blomster i snø 1975
Olje på lerret
100x110
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 75
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 85 000