Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Blomster i snø 1975

Olje på lerret
100x110
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 75

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 85 000