Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Blomster i snø 1975

Olje på lerret
100x110
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 75

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 85 000