Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Inntrykk fra naturen 1985

Olje på lerret
150x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 85.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 135 000