Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Nesch, Rolf(1893-1975)
Fugler. Fra serien: Å fly

Fargemetalltrykk, lysmål
62x48
Signert nede t.h.: Rolf Nesch. Datert nede på midten: 17. januar 1970

Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00