Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Havnehagen

Olje på plate
100x121
Signert nede t.v.: RK

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på platen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 25 000–35 000

Tilslag NOK 20 000