Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Havnehagen

Olje på plate
100x121
Signert nede t.v.: RK

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på platen.

Vurdering
NOK 25 000–35 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 20 000