Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Sildefiske

Olje på plate
50x73
Signert nede t.h.: O. Strømme

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 18 500