Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Strømme, Olav (1909-1978)
Sildefiske

Olje på plate
50x73
Signert nede t.h.: O. Strømme

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 500