Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Vårlandskap, Jæren

Olje på lerret
99x77
Signert nede t.h.: Eikaas

Påtegnet med tittel og datert 1961 på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000