Johansen, Svein(1946-)
Kjærlighetshave
Olje på lerret
120x160
Signert nede t.h.: Svein J.
Signert og påtegnet: Fra "Kjærlighetshaver" XVI på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 40 000