Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Johansen, Svein (1946-)
Kjærlighetshave

Olje på lerret
120x160
Signert nede t.h.: Svein J.

Signert og påtegnet: Fra "Kjærlighetshaver" XVI på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000