Harr, Karl-Erik(1940-)
Myk vind 1979
Olje på lerret
100x150
Signert og datert nede t.v.: KE Harr 79
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Toppsundet nord for Harstad.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 68 000