Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Harr, Karl-Erik (1940-)
Myk vind 1979

Olje på lerret
100x150
Signert og datert nede t.v.: KE Harr 79

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Toppsundet nord for Harstad.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 68 000