Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Debré, Olivier (1920-1999)
Blå

Olje på lerret
66x100
Usignert

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: O. D. 67 (Royau) Bleu. Likeledes signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet. O. Debre Bleu.... Royau 67

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 33 000