Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Harr, Karl-Erik (1940-)
Hamarøyskaftet

Olje på lerret
110x120
Signert nede t.h.: KE Harr

Signert, datert 1980-81 og påtegnet med tittel, dedikasjon, samt: Motiv Hamarøy i Nordland, på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 64 000