Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Krohg, Christian (1852-1925)
Portrett av en ku

Olje på plate
54x45
Signert nede t.v.: C Krohg

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 200 000