Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Los fra Grepan Verdens ende Tjøme

Olje på lerret
81x100
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: Lods fra Grepan = "Verdens Ende", Tjömö. Fordervind.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 500 000