Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Hansteen, Nils (1855-1912)
Sommeraften ved kysten, Hvaler

Olje på lerret
75x100
Signert nede t.h.: Nils Hansteen

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering