Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Kvinne og mann i vårlandskap 1887

Olje på mahognyplate
24x32
Signert og datert nede t.v.: Gerh. Munthe -87.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 20 000