Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Kvinne og mann i vårlandskap 1887

Olje på mahognyplate
24x32
Signert og datert nede t.v.: Gerh. Munthe -87.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000