Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Ythjall, Terje (1943-)
Noe å vise frem (Til felles beundring) 1989

Olje på lerret
66x91
Dobbeltsignert og datert nede t.v.: T. Ythjall Terje Ythjall 1989

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering