Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Solflimmer

Olje på plate
122x120
Delvis dobbelsignert nede t.v.: Weid Weidemann

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Blomqvist Kunsthandel 1946, kat.nr. 4, med tittel: Solflimmer.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 210 000