Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Solflimmer

Olje på plate
122x120
Delvis dobbelsignert nede t.v.: Weid Weidemann

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Blomqvist Kunsthandel 1946, kat.nr. 4, med tittel: Solflimmer.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 210 000