Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Kavli, Arne(1878-1970)
To kvinner på brygge, båtliv

Olje på lerret
80x81
Signert nede t.h.: A. Kavli

Kunstnernes Hus, Oslo 1938, kat.nr. 105 med tittel: Ved kysten, listet opp under året 1935.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 200 000