Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Enger, Erling (1899-1990)
Trestammer 1952

Olje på lerret
75x100
Signert og datert nede t.v.: E.E. -52.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000