Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Enger, Erling(1899-1990)
Trestammer 1952

Olje på lerret
75x100
Signert og datert nede t.v.: E.E. -52.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 22 000