Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Enger, Erling (1899-1990)
Mann i åker 1950

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: EE 50

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 56 000