Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Sitje, Joronn (1897-1982)
Luking i haven 1934

Olje på lerret
80x97
Signert og datert nede t.h.: Joronn Sitje -34.

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 68, med tittel: Luking i haven.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000