Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Rolfsen, Alf (1895-1979)
Jernbanehall 1932

Olje på lerret
65x81
Signert og datet nede t.h.: Alf Rolfsen 32

Signert, datert og påtegnet på baksiden av lerretet: Skisse til "Jernbanehall".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 62 med tittel: Jernbanehall.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 32 000