Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Dampskip og seilbåt i fjordlandskap 1878

Olje på lerret
51x79
Signert og datert nede t.h.: Morten Müller 1878

Vurdering
NOK 30 000–50 000