Munthe, Ludvig(1841-1896)
Vinterlandskap med mølle 1882
Olje på lerret
66x50
Signert og datert nede t.h.: L Munthe 82
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
66x50
Vurdering
NOK 25 000–30 000