Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Vinterlandskap med mølle 1882

Olje på lerret
66x50
Signert og datert nede t.h.: L Munthe 82

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 20 000